آخرین یادداشت بابک زنجانی چه بود؟

این خبر با از طریق سایت شرکت بابک زنجانی هلدینگ سورینت با این محتوا که "با توجه به اینکه دانش آموزان شین آباد مدتی است از این مسائل رنج می برند روابط عمومی هلدینگ سورینت اعلام کرد که یایک زنجانی برای پرداخت تمام هزینه درمان این دانش آموزان اعلام آمادگی کرده است. براساس این گزارش مسئولان استان مربوطه یا مدرسه می توانند برای انجام هماهنگی های لازم با روابط عمومی هلدینگ سورینت ارتباط برقرار کنند." منتشر شد.

 

خبرنگار خبرگزاری شبستان برای پیگیری بیشتر این خبر درخواست مصاحبه با بابک زنجانی از طریق ایمیل شخصی این میلیادر معروف کرد که وی در پاسخ با اسکن درخواست خبرنگار این خبرگزاری و در ذیل آن با دستخط شخصی خود نوشته است: ضمن تشکر از پیگیری چون دولت هزینه را پرداخت کرده است گفته اند نیازی به کمک بنده ندارند.


 

البته با انتشار خبر اعلام آمادگی زنجانی برای کمک به دانش آموزان حادثه دیده شین آبادی ، روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، اطلاعیه ای صادر کرد که در این اطلاعیه آمده است؛ با عنایت به اطلاع رسانی روابط عمومی برخی شرکت ها مبنی بر آمادگی برای پرداخت هزینه های درمان دانش اموزان شین آبادی، وزارت آموزش و پرورش ضمن سپاس از خیرین محترم مدرسه ساز و استقبال از مشارکت سایر اقشار و نهاد های مردمی که در طول سال های متمادی منشا خیر و برکت فراوان برای نظام تعلیم وتربیت بوده اند. به اطلاع می رساند این وزارت خانه از پذیرش هر گونه مشارکت، که با انگیزه های سیاسی یا در جهت تطهیر افرادی که در مظان اتهامات و گمانه زنی های رسانه ای هستند، معذور است.


گفتنی است ، بابک زنجانی در روز 9 دی با توجه به مسائل و اتهامات وارده در هفته‌های اخیر از سوی مراجع قضایی بازداشت شده است و اکنون در زندان اوین به سر می برد.

/ 0 نظر / 15 بازدید