زیباترین جت شخصی


تصویر دو فروند جت فالکون شخصی شرکت هواپیماسازی داسو فرانسه در حال پرواز. بخش تولید جت های شخصی شرکت داسو یکی از پر بازده ترین فعالیت های این شرکت است.
گروه های بزرگ هواپیماسازی ایرباس و بویینگ نیز براساس سفارش دست به تولید هواپیماهای شخصی با تزییناتی که بیشتر شبیه به یک کاخ است ، زده اند. تصویر تزیین داخلی یک ایرباس A350 که در سال 2013 به بازار عرضه می شود که بیشتر به یک قصر پرنده شبیه است. قیمت هر فروند مدل مسافربری این هواپیما 136 میلیون یورو است. ایرباس قیمت مدل شخصی این هواپیما که به مراتب بیشتر است را فاش نکرده است.
تصویر جت شخصی شرکت سسنا که در رده « وری لایت » ( بسیار سبک ) با 6 سرنشین قرار دارد. این جت شخصی قادر است مسافت 7408 کیلومتر را با سرعت 903 کیلومتر در ساعت بپیماید و قیمت آن نیز چندان گران نیست، هر فروند 2.4 میلیون یورو.
کابین خلبان در جت های شخصی شرکت امبرائرEmbraer Legacy 450 -500 مانند کابین اصلی لوکس و مجهز است.
تزیین داخلی لوکس این هواپیمای بویینگ 747 سفارشی ، انسان را به یاد داخل زیر دریایی مشهور « ناتیلوس» در فیلم 20 هزار فرسنگ زیر دریا می اندازد.
تصویر دکور داخل یک بویینگ 787 دریملاینر شخصی. این هواپیما از پایان سال 2008 خدمت در خطوط هوایی جهان را آغاز می کند. بویینگ تصمیم دارد مدل های شخصی این هواپیمارا مطابق سلیقه مشتریان تولید کند. کاخ پرنده ای به طول 57 متر و ارتفاع 17 متر.
مدل شخصی هواپیمای لاینایج 1000شرکت امبرائر با این تزیینات لوکس ظرفیت حمل 19 سرنشین را دارد. این هواپیما با سرعت 890 کیلومتر در ساعت قادر به پیمودن 7780 کیلومتر است.
طرح داخل یک هواپیمای بویینگ 787 دریملاینر شخصی با یک بار آمریکایی و کف شیشه ای که از آن می توان اتومبیل پارک شده در قسمت زیرین را مشاهده کرد.
تصویر یک فروند هواپیمای لیر جت 60 شخصی که اغلب مشتریان آن شرکت های خوصی و نیز شرکت های کرایه هواپیما هستند. این هواپیمارا می توان به نوعی یک تاکسی هوایی نامید.
تصویر داخل یک جت شخصی لاینایج 1000شرکت امبرائر که مطابق سلیقه مشتری قابل تقسیم به 5 بخش مجزا از جمله اتاق خواب و سرویس حمام ودستشویی است. برای خرید ارزانترین مدل شخصی ای هواپیما باید دستکم 26 میلیون یورو پرداخت.
بویینگ 737 مدلی است که بیش از سایر هواپیما به عنوان یک جت لوکس شخصی سفارش داده می شود. قیمت آن بستگی مستقیم با تزیینات داخلی اش دارد.
طرح دکور یک سالن مدور در بزرگترین جت شخصی جهان ایرباس A-380 که گروه ایرباس آن را برای مدل شخصی این هواپیما که مشهور به « فلایینگ پالاس» ( کاخ پرنده ) است، پیشنهاد می کند. این مدل شخصی ظرفیت 118 سرنشین را دارد در حالی که مدل مسافربری آن بین 555 تا 850 نفر گنجایش دارد.
تصویر داخل یک هواپیمای امبرائر شخصی مدل فنوم 100 که ظرفیت 6 سرنشین را دارد و قیمت آن 1.8 میلیون یورو است. تجار و بازرگانان از این مدل برای راحتی و سرعتش استقبال زیادی می کنند.
تصویر بزرگترین هواپیماهای شخصی جهان ، ایرباس A380 پرستیژ و بویینگ 747 VIP . دولت ها از مدل بویینگ استفاده کرده و شاهزاده الولید ، میلیاردر سعودی مدل ایرباس را پسندیده است. با این حال ، تعداد مشتریان این هواپیماهای شخصی پهن پیکر بیش از 20 نفر در جهان نیست.
در مدل جدید هواپیمای شخصی فالکون 7X ساخت شرکت داسو کابین خلبان نیز مانند یک اتاق پذیرایی شیک و لوکس است.
تصویر دکوراسیون داخلی یک هواپیمای شخصی بویینگ 737 .
داخل یک هواپیمای شخصی فالکون 2000EX ساخت شرکت داسو که مانند یک دفتر کار کاملا مجهز است و سرنشینان آن می توانند در طول 7400 کیلومتر شعاع پروازی این هواپیما به کارهای جاری خود بپردازند.
گروه امبرائر قادر است مدل های متنوعی از هواپیماهای شخصی را به مشتریانش ارائه کند. فنوم 100 با ظرفیت 6 نفر و به قیمت 1.8 میلیون یورو، فنوم 300 با ظرفین 9 نفر و به قیمت 4.2 میلیون یورو، مدل لگاسی 600 با ظرفیت 16 سرنشین و به قیمت 15 میلیون یورو و سرانجام مدل لوکس لاینایج 1000 با ظرفیت 19 سرنشین و به قیمت 26 میلیون یورو.
در جت های شخصی طراحی دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد تا بتوان از کمترین فضا بیشترین استفاده ممکن را کرد.
تصویر یک سالن استراحت وسیع در مدل شخصی هواپیمای غول پیکر ایرباس A380 پرستیژ با ظرفیت 118 مسافر که قادر است بدون توقف مسافت 18000 کیلومتر را بپیماید. اما این هواپیما به دلیل غول آسا بودن فقط قادر به فرود در فرودگاه های بین المللی است و هر فرودگاهی امکان پذیرش این هواپیما را ندارد.
/ 0 نظر / 69 بازدید